Главная Специалист-online Діти в авто

Діти в авто

автор Яна Рызак 21.06.2016
Сьогодні в кожній середньостатистичній сім’ї є автомобіль, тому говоримо сьогодні про дітей в авто🚗.
Трошки статистики: більшість дітей-дошкільнят (біля 59%) попадає в ДТП в ролі пасажирів, коли за кермом знаходяться їх батьки.
Щоб уникнIMG_8095ити таку статистику, батьки повинні усвідомлювати всю відповідальність та дотримуватися правил перевезення дітей у віці до 12 років. Дітей старше 12 років допускається перевозити так само як дорослих, тобто користуватися пасками безпеки.
Згідно з Правилами дорожнього руху України, перевезення дітей віком до 12 років, у яких зріст не перевищує 150 см можна в автотранспорті тільки за наявності спеціальних утримуючих пристроїв — дитячих автокрісел. Важливо, щоб автокрісло було сертифікованим, а також відповідало віку і вазі дитини.
У випадку, якщо у віці 12 років зріст дитини не перевищує 150 см, то рекомендується продовжити використовувати дитячі автокрісла. Це лише рекомендація і тут батьки мають право вирішити самостійно, однак користуватися пасками безпеки обов’язково!!!
Найбезпечніше місце в авто для автокрісла — посередині заднього сидіння. Якщо ж в авто не передбачений ремінь безпеки в цьому місці, то рекомендується встановлювати дитяче автокрісло прямо за кріслом водія. !!!тут діє звичайний закон виживання: у випадку небезпеки водій підсвідомо буде рятувати власне життя, а отже і місце позаду нього постраждає найменше.
Аналогічно в ситуаціях, коли батьки перевозять дітей на руках, вважаючи, що так вони його убезпечують. Але насправді таким чином вони піддають дитину ще більшій небезпеці, адже при зіткненні вага пасажирів збільшується в десятки разів і дитина просто може за інерцією вилетіти в лобове скло. Тому перевезення дітей в авто на руках заборонене.
Переднє сидіння завжди манить дітей, однак це і найнебезпечніше місце в автомобілі, тому, вважаю, дитина на передньому сидінні – крайній варіант і завжди підвищена небезпека, хоча заборони перевозити дітей на передньому сидінні немає. Обов’язково  використовувати автокрісла, паски безпеки і тимчасово деактивувати фронтальну подушку безпеки, тому що вона може дуже травмувати маленького пасажира при спрацьовуванні. До досягнення віку 1 року дитиною, розміщувати утримуючий пристрій на передньому сидінні треба проти напряму руху автотранспортного засобу.
Щасливої всім дороги і пам’ятайте : безпека на першому місці!!! І дитини, і батьків!!!
2 комментария
1

Рекомендуемые статьи

2 комментария

R_Osa 18.07.2016 at 22:25

Позволю не согласиться…
Кресло надо располагать с правой стороны, а не позади водителя, т.к. у нас в стране правостороннее движение, и садиться и выходить из машины ребенок будет со своего места прямо на тротуар, а малыша надо будет усаживать и вытаскивать. И если кресло будет за водителем, то маме прийдется выходить с ребенком на дорогу, а это более опасно, чем эфимерное предположение того, что водитель каким-то образом будет подсознательно спасать себя. Как может водитель в аварийной ситуации себя спасать? Спасают подушки и ремни безопасности, а водитель беспомощен.

Reply
Евгений 22.07.2016 at 13:21

Из-за того что движение у нас правостороннее, то в правый бок влетают чаще. Да, с посадкой высодкой вроде удобнее, но реально проблем при установке справа не было никогда, зато удобнее ребенку помочь сзади.

По правилам дорожного движения, авто бы потрудился зайти и почитать .

Забороняється перевозити:
дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, — у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; на передньому сидінні легкового автомобіля — без використання зазначених спеціальних засобів; на задньому сидінні мотоцикла та мопеда;

Впереди детей возить нельзя, кроме как в кресле и пристегнутыми (в кресле!)

Reply

Оставить комментарий